Spausdinami marškinėliai, kaip išsirinkti tinkamus

blog

 

Tinkamų marškinėlių pasirinkimas spausdinimui

Kaip daugelis žino, marškinėliai pagal užsakymą yra viena iš efektyviausių reklamos formų. Jei norite, kad jūsų įmonei būtų atspausdinti marškiniai, vienas iš svarbiausių žingsnių yra pasirinkti tinkamus marškinėlius. Tikimės, kad per šį straipsnį kai kuriems iš jūsų galėsiu padėti apsispręsti dėl marškinių spausdinimo.

Netinkamo svorio marškinių pasirinkimas – labai dažna klaida.

Pirmoji klaida yra pasirinkti per sunkius marškinius. Jei marškinius gaminate vejos priežiūros įmonei, nenorėsite naudoti sunkių marškinėlių, tokių kaip Hanes Beefy T 6,1 Oz. Jie nekvėpuotų taip gerai, kaip lengvesni marškiniai ir būtų nepatogūs per vasaros karščius. Jau nekalbant apie tai, kad šie drabužiai būtų brangesni nei lengvesni. Jei spausdintumėte marškinius norėdami parduoti, tai būtų geras pasirinkimas. Jie yra labai aukštos kokybės ir tai būtų rodoma ekrane.

Jei ketinate marginti marškinius ir padovanoti, šie marškiniai bus gerai, tačiau tarnaus ne ilgiau nei kelis skalbimus. Jei ketinate parduoti marškinius, primygtinai rekomenduočiau nenaudoti šio prekės ženklo. Kiti gamintojai taip pat gamina pigius marškinėlius. Dėl ilgaamžiškumo neturėtumėte naudoti nieko, sveriančio mažiau nei 4 uncijos.

Dabar pereikite prie spalvos.

Pasirinkta marškinių spalva turės įtakos spausdinimo kainai. Šviesios spalvos, pavyzdžiui, pelenų, balta ar geltona, neturėtų turėti įtakos kainai. Tačiau tamsios spalvos, tokios kaip juoda, tamsiai mėlyna, miško ir kt. al. padidins spausdinimo išlaidas. Jie taip pat yra brangesni nei šviesesnės spalvos. Šios spalvos, ypač juodos, vertos papildomų išlaidų. Jie bus jūsų perkamiausi – žmonės mėgsta juodus marškinėliai su spauda. Šių marškinių spaudai reikalingas apatinis sluoksnis. Jei tai nebus padaryta, marškinių spalva žvilgčios per spausdintą rašalą. Apskaičiuodami, kiek mokėsite už spausdinimą, prie spausdinimo kainos turite pridėti vienos spalvos kainą. Kartais susidursite su kompanija, kuriai nereikia apatinės kailio. Taip sutaupysite pinigų. Bet patikėk manimi, iš patirties galiu pasakyti, kad neverta.

Nuolaidos tomui

Skirtingai nuo kitų drabužių gaminių, marškinėliai yra šiek tiek sunkiau gauti nuolaidas. Kainos antkainis, kurį platintojas padaro ant marškinėlių, dažnai gali siekti 3%. Taigi nuolaidos prie jau geros kainos sumažintų pelną.

Apibendrinant, išsirinkti tinkamus marškinėlius spausdinimo darbui nėra sunku, jei žinote, ko ieškoti. Nesirinkite per sunkių ar lengvų marškinių. Pasirinkite tinkamą spalvą. Derinkite savo įmonės spalvas arba spalvas, kurios papildys jūsų logotipą. Arba jei spausdinate šiuos marškinius, kad juos parduotumėte, niekada nesuklysite naudodamiesi juoda spalva. Stilius yra labai svarbus, nes jis labai paveiks marškinių kainą. Prašykite nuolaidų, bet jei gausite nuolaidą, nesitikėkite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *